Imadło obrotowe 360 do serwisowania broni palnej - Hyskore #30278

  • Kod: PA-#30278
  • Producent: Hyskore
  • Dostępność: Dostępne Dostępne

The vise rotates 360° around a central axis and has an integral clutch that allows it to lock up at any angle.

Imadło obraca się o 360 ° wokół osi środkowej i ma zintegrowane sprzęgło, które pozwala zablokować się pod dowolnym kątem. Pistolety można trzymać w dowolnej pozycji w celu czyszczenia, montażu przyrządów celowniczych lub konserwacji. Oznacza to, że możesz czyścić z wylotem skierowanym w dół, aby rozpuszczalniki i zanieczyszczenia z niego wyciekły. Jeśli masz AR-15, usuń tylny kołek do zdejmowania i chwyć dolny odbiornik w imadle, a karabinek będzie bezpiecznie trzymany, umożliwiając jednocześnie pełny dostęp do wszystkich wewnętrznych części.

Czasami wydaje się, że trzeba mieć trzecią rękę podczas pracy nad różnymi pistoletami. Ponadto ludzie, którzy naprawdę sporo wiedzą o pistoletach, zawsze zalecają czyszczenie zamka z lufą skierowaną w dół. Podczas czyszczenia pistoletu od końca zamka unikniesz uszkodzenia korony wylotowej. Ponadto, z lufą ustawioną pod kątem w dół wszystkie zanieczyszczenia i odpady z procesu czyszczenia kończą poza lufą i nie wracają do wewnętrznych elementów. Imadło warsztatowe HYSKORE® # 30278 Top, sprawia że ​​wszystkie te procesy są łatwe i wygodne dla strzelca. Niektóre pistolety są stosunkowo łatwe do utrzymania podczas procesu czyszczenia; jednak karabinki, takie jak platforma typu AR, które są zawieszone na zawiasach do przodu, są najłatwiejsze do serwisowania jeśli są podparte w uchwycie. Imadło pozwala ustawić broń pod absolutnie idealnym kątem w celu łatwego czyszczenia i serwisowania.

Tak jak w przypadku wszystkich produktów HYSKORE®, imadło jest zbudowane z wytrzymałych spawanych profili stalowych z powłoką proszkową. Wszystkie powierzchnie stykające się z bronią mają obszerną piankową podkładkę, aby uniknąć uszkodzenia delikatnych wykończeń i powierzchni. Zespół sprzęgła wykonany jest z wytrzymałego Delrinu, który zapewnia doskonałą funkcjonalność i długą żywotność.