Pojemnik do mycia i odtłuszczania częsci

  • Kod: PA-#30293
  • Producent: Hyskore
  • Dostępność: Dostępne Dostępne

The Degreezer consists of a 12” x 6” x 4 ½“ polypropylene tray with an angled drainage surface and a well with a perforated basket for holding and draining small parts.

Pojemnik do czyszczenia składa się z polipropylenowej tacy o wymiarach 12 ”x 6” x 4 ½ ” z ukośną powierzchnią drenażową oraz studni z perforowanym koszem do przechowywania i odsączania małych części. Zestaw zawiera również standardową nylonową szczotkę do czyszczenia broni z podwójnym zakończeniem. Każdy, kto kiedyś czyścił broń wie, że czyszczenie małych części jest dużym wyzwaniem. Biorąc pod uwagę dostępną technologię i wyposażenie, standardową procedurą jest użycie jakiegoś kubka lub podobnego naczynia, napełnienie go płynem do czyszczenia, a następnie kolejno podnoszenie części i czyszczenie szczotką. Specjalnie dedykowany pojemnik to wszystko zmienia. Małe części, a nawet kompletne grupy spustowe i suwadła można umieścić w koszu i dobrze wypełnić rozpuszczalnikiem, aby przykryć części i pozostawić do nasiąknięcia na dłuższy czas. Następnie kosz można wyjąć, odsączając wszystkie części. Na tym etapie części szczotkujemy jedna po drugiej, aby usunąć wszystkie zanieczyszczenia. Jako bonus, zestaw zawiera pokrywę ze zintegrowanym uchwytem na szczoteczkę. Oznacza to, że rozpuszczalnik, który został zanieczyszczony procesem czyszczenia, może zostać pozostawiony w studzience Pojemnika z założoną pokrywą, dzięki czemu jest gotowy do użycia przy następnym czyszczeniu.

Taca, pokrywa i kosz są wykonane z polipropylenu. Ten materiał okazał się być odporny na wszystkie popularne roztwory czyszczące dostępne na rynku. Będzie również odporny na naftę, aceton i benzynę. Pojemnik szybko stanie się niezbędnym elementem na naszym stole warsztatowym.