Stojak metalowy na 6szt broni krótkiej

  • Kod: PA-#30251
  • Producent: Hyskore
  • Dostępność: Dostępne Dostępne

As we acquire more hand guns, the need for organization and storage options increases.

W miarę nabywania kolejnych sztuk broni ręcznej rośnie zapotrzebowanie na opcje organizacji i przechowywania. Jako lider w produkcji asortymentu do przechowywania broni, Hyskore® z przyjemnością przedstawia stojak Six Gun Speed. Regał można zamontować powyżej lub poniżej półki, do poziomej lub pionowej powierzchni. To znacznie zwiększa wykorzystanie przestrzeni w sejfach na broń. Po wyjęciu z pudełka znajduje się 6 wkładek lufowych, które pasują do kalibrów .40 i większych, ale można je łatwo dopasować do pistoletów tak małych jak 9mm.

Stojak Six Gun Speed ​​został zaprojektowany tak aby zapewnić organizację broni krótkiej i możliwości przechowywania w miejscach, które zwykle byłyby bezużyteczne. 

Wkładki cylindryczne są wykonane z delriny (polioksymetylen), która jest elastyczna, mocna i ma niski współczynnik tarcia. Dodatkowo u nasady wkładki znajduje się kołnierz chroniący lufę.

Haki do półek wykonane są ze stali M-10, a wspornik jest spawany ze stali o trwałym wykończeniu proszkowym. Stelaż pozwoli sprawnie zorganizować broń na długie lata.

Waga sześciu pistoletów może z łatwością przekroczyć 7 kg. Upewnij się, że półka lub powierzchnia, do której przymocujesz regał, mają odpowiednią wytrzymałość i stabilność do podparcia.

Wymiary stojaka:

  • wysokość - 11 cm
  • długość - 29 cm
  • Głębokość - 6 cm